Invitatii pe trackere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

fratilor puteti sa asteptati mult si bine caci nimeni nu va baga in seama cu invitatiile,asa astept si eu.

2 participanți

In jos

fratilor puteti sa asteptati mult si bine caci nimeni nu va baga in seama cu invitatiile,asa astept si eu. Empty fratilor puteti sa asteptati mult si bine caci nimeni nu va baga in seama cu invitatiile,asa astept si eu.

Mesaj Scris de willykorber Dum Noi 28, 2010 10:39 pm

vreau si eu o invitatie pe filelist sau pe iplay de ceva timp dar nimeni nu ma baga in seama,cred ca aceste invitatii sunt numai de forma asa ca nu mai insistati ca nu va baga nimeni in seama si nu o sa primiti nici o invitatie,asi fi curios daca a primit careva.
willykorber@yahoo.com

willykorber
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 10
Puncte : 18
Data de inscriere : 21/11/2010

Sus In jos

fratilor puteti sa asteptati mult si bine caci nimeni nu va baga in seama cu invitatiile,asa astept si eu. Empty Re: fratilor puteti sa asteptati mult si bine caci nimeni nu va baga in seama cu invitatiile,asa astept si eu.

Mesaj Scris de Catalin911 Mar Dec 07, 2010 2:40 am

Dau invitatii pe cele mai mari trackere interne si externe : filelist , bitme , bitmetv , karagarga , waffles , bithdtv , torrentleech , revolution tt si altele


music_catalin@yahoo.com

Catalin911
V.I.P
V.I.P

Numarul mesajelor : 137
Puncte : 181
Data de inscriere : 06/12/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum