Invitatii pe trackere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Doresc invitatie pe IPLAY desigur daca se poate (care doreste invitatie pe FILELIST pm)

5 participanți

In jos

Doresc invitatie pe IPLAY desigur daca se poate (care doreste invitatie pe FILELIST pm) Empty Doresc invitatie pe IPLAY desigur daca se poate (care doreste invitatie pe FILELIST pm)

Mesaj Scris de bennyfuro Joi Mar 31, 2011 6:15 am

o invitatie pe iplay doresc daca se poate si cineva de aici are puterea sa o faca (pot da la schimb pe filelist) DAR cine doreste invitatie pe filelist PM ...si se rezolva nu am multe (10 la numar).

bennyfuro
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 9
Puncte : 11
Data de inscriere : 10/03/2011

Sus In jos

Doresc invitatie pe IPLAY desigur daca se poate (care doreste invitatie pe FILELIST pm) Empty Re: Doresc invitatie pe IPLAY desigur daca se poate (care doreste invitatie pe FILELIST pm)

Mesaj Scris de jokayan Dum Apr 17, 2011 6:55 pm

Salut poate mai ai o invitatie pe filelist cu respect
O zi buna

jokayan
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 3
Puncte : 5
Data de inscriere : 17/04/2011

Sus In jos

Doresc invitatie pe IPLAY desigur daca se poate (care doreste invitatie pe FILELIST pm) Empty Re: Doresc invitatie pe IPLAY desigur daca se poate (care doreste invitatie pe FILELIST pm)

Mesaj Scris de tibbyxxx Mier Mai 25, 2011 8:51 pm

salut o invitatie p filelist daca mai ai .. tibby_xxl@yahoo.com ti-as fi recunoscator . multumesc anticipat

tibbyxxx
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 3
Puncte : 3
Data de inscriere : 25/05/2011

Sus In jos

Doresc invitatie pe IPLAY desigur daca se poate (care doreste invitatie pe FILELIST pm) Empty Re: Doresc invitatie pe IPLAY desigur daca se poate (care doreste invitatie pe FILELIST pm)

Mesaj Scris de BebeZF Mar Iun 14, 2011 1:30 am

Ma poti ajuta si pe mine cu o invitatie pe filelist va rog mic_si_aldraq@yahoo.com
Multumesc anticipat.

BebeZF
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 7
Puncte : 9
Data de inscriere : 14/06/2011

Sus In jos

Doresc invitatie pe IPLAY desigur daca se poate (care doreste invitatie pe FILELIST pm) Empty Re: Doresc invitatie pe IPLAY desigur daca se poate (care doreste invitatie pe FILELIST pm)

Mesaj Scris de CSDSorin Mier Iul 27, 2011 12:50 am

Salut am nevoie si eu de o invitatie filelist te rog, ms
sosorin91 @ yahoo . com

CSDSorin
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 2
Puncte : 2
Data de inscriere : 27/07/2011

Sus In jos

Doresc invitatie pe IPLAY desigur daca se poate (care doreste invitatie pe FILELIST pm) Empty Re: Doresc invitatie pe IPLAY desigur daca se poate (care doreste invitatie pe FILELIST pm)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum